רביית הודים

רביית הודים יכולה להיות בדיוק הדבר שחסר שלך לשדרג את העסק שלך.

רביית הודים מתאימה למגדלים עם אופרציה גדולה של גידול פיטום הודים שמחפשים לשפר את תוצאות גידול הפטום שלהם או מעוניינים להרחיב את העסק שלהם לאינטגרציה ורטיקלית. רבית הודים דורשת ידע מקצועי – לולי הרביה נפרדים לזכרים ונקבות, אשר מופרות מלאכותית ומטילות את ביציהם בקינים המתוכננים במיוחד לכך. שמירה על רמה גבוהה של ביטחון ביולוגי הינו קריטי להצלחת הפרויקט ואחוז מקסימלי של ביצים פוריות. בעשרים השנים האחרונות לולי ההודים לרביה של אגרוטופ מוקמים במדינות רבות ברחבי העולם ומספקים תוצאות מעולות והחזר השקעה מהיר למשקיעים. נשמח לתת לך פרטים נוספים!

מיקוד עסקי

יש לנו ניסיון רב בשילוב כל האלמנטים של הפרויקט הדרושים ליצירת תנאי גידול אופטימלים ותוצאות כלכליות טובות. עשינו זאת בלמעלה מ 40 מדינות. נשמח לשתף גם אותך.

קיני הטלה

קיני ההטלה של אגרוטופ מספקים סביבה נוחה לנקבות, מונעים הפרעות חיצוניות ושומרים על הביצים נקיות. אם מזוהה דוגרנות, ניתן להעביר את הדוגרניות בקלות לאזור הטיפול בדוגרנות.

תהליך פשוט יותר

חדרי הזרעה ייעודיים הינם מבודדים ובנויים בקומה נמוכה יותר משאר הלול כדי לספק גישה נוחה למזריע. תכנון זה מעלה את רמת הביטחון הביולוגי, מקל על עבודת ההזרעה ומשפר את התוצאות.

ביטחון ביולוגי

הלולים של אגרוטופ שומרים על רמה גבוהה של בטחון ביולוגי ומצויידים במערכת אויר דחוס המשנעות את תערובת האוכל מהמשאיות החונות מחוץ לגדר למכלים ייעודיים. ביטחון ביולוגי הינו מרכיב מרכזי בתפעול הלול המאפשר להגיע לתוצאות הכלכליות הרצויות.

אודות הפיתרונות שלנו להודו לרביה

מספר דוגמאות

צור קשר

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם, אנחנו תמיד שמחים לסייע בכל שאלה.