תוכנית עסקית

תוכנית עסקית מקצועית להגשה לבנק היא הכלי הטוב ביותר לבדיקת התכנות הפרויקט שלך ולהצלחתו.

תחום העופות הינו תחום מתפתח ומרתק עם פוטנציאל עסקי גדול. הדרך הטובה ביותר למקד את החזון שלך, להבין את הצרכים שלך ולעשות החלטות עסקיות נכונות היא לבנות תוכנית עסקית מקצועית להגשה לבנק. שיטת העבודה המומלצת היא ליצור אותה לפני תחילת הפרויקט. תוכנית עסקית מקצועית משלבת מספר אלמנטים – ניהול עסק, מימון, החזר השקעה תוך בדיקת רגישויות שונות, הנדסה, ביולוגית בעלי חיים ומגמות בשוק.

One stop shop

הצוות של אגרוטופ כולל מהנדסים, טכנולוגים לחקלאות בעלי חיים, וטרינרים, תזונאים, מומחים לרביה, מומחים לגידול עופות והודים, אגרונומים, כלכלנים, מומחי מס ומימון ועוד.

ניסיון רב

לצוות שלנו יש ניסיון בכל שלבי הבניה והתפעול של פרויקטים לבעלי חיים. כל חברי הצוות שלנו מצאו את הייעוד שלהם בתחום בעלי החיים ורובם התחילו לעבוד באגרוטופ לאחר שנות עבודה רבות של גידול ופיקוח בחוות.

התהליך

המומחים של אגרוטופ יבחנו את השטח, ערוצי האספקה, השוק והמגמות. יחד עם הלקוח הם ינתחו את החזון שלו וינתחו את הפרויקט מנקודות מבט של הזדמנויות עסקיות, הגבלות משלימות, רגישויות, ROI, מימון ומיסוי.

ללא התחייבות

אגרוטופ מציעה את שירות בנית התוכנית העסקית שלה ללא התחייבות מצד הלקוח להמשיך הלאה. התוכנית העסקית הינה בבעלות הלקוח שיכול להשתמש בה לצרכיו.

אודות התוכנית העסקית

מספר דוגמאות

צור קשר

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם, אנחנו תמיד שמחים לסייע בכל שאלה.