דירי חזירים

אגרוטופ מאפשרת לך את הגמישות המרבית בתכנון פרויקט החזיריות הייחודי שלך.

כל פרויקט חזיריות הוא ייחודי. אגרוטופ מספקת גמישות מרבית בבניית הפרויקט המותאם לצרכי החברה המגדלת והרגולציות המקומיות במדינה. כדי להגיע לתוצאות טובות, המבנה חייב להיות מאוורר ברמה מספקת, לעמוד ברמות הפרשות לשלשת גבוהות ועומס אמוניה, ולהשתלב בצורה מושלמת עם ציוד יעודי.אגרוטופ בנתה חזיריות באוסטרליה, ספרד ובפיליפינים ומשתפת פעולה עם חברות ציוד מובילות כדי שתוכל לספק חזיריות איכותיות ומותאמות אישית במדינות שונות בעולם.

פרויקט מפתח

אגרוטופ מסוגלת לממש פרויקטים תוך שימוש בהסכמים מגוונים. ברוב הפרויקטים אנו מתפקדים כקבלן ראשי לפרויקט מפתח. בפרויקטים אלו אנו מקבלים אחריות לכל מרכיבי עבודות הבניה – מפיקוח על עבודות עפר ראשוניות ועד למסירת מבנה מוכן לפעולה.

מומחי אוורור ברמה עולמית

לאגרוטופ יש 30 שנות ניסיון בטכנולוגיות ותכנוני מערכות אוורור שונות בפרויקטים לעופות\חזירים ובעלי חיים אחרים במקומות רבים בעולם. תן למומחים לתכנן את מערכת האוורור שלך לתוצאות משופרות!

פתרונות מותאמים אישית

המומחים והשותפים העסקיים של אגרוטופ עובדים בשיתוף פעולה צמוד עם הצוות של היזמים כדי לספק תוצאות התואמות את שאיפותיהם. ניתן להתחיל את העבודה המשותפת שלנו כבר משלב התכנון או \רק בשלב הבניה.

גמישות

אם כבר החלטת על הציוד בו תשתמש, מחלקת ההנדסה של אגרוטופ וצוות הבניה יאפשרו לך להגשים את החזון שלך דרך גמישות מרבית בתכנון מבנים איכותיים ועמידים לפרויקט שלך.

אודות דירי חזירים

מספר דוגמאות

צור קשר

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם, אנחנו תמיד שמחים לסייע בכל שאלה.