לולי חושך

לולי החושך של אגרוטופ, המצויידים במסנני אור מתוחכמים , המאפשרים שילוב אופטימלי בין תאורה ואוורור .

לולי חושך מתוכננים כדי לגרום פרגיות לבגרות מינית בזמן מוגדר. הלולים חייבים להיות אטומים לחלוטין לאור אך בלי לוותר על צרכי האוורור. על ידי יצירת תנאים של עונות שנה שונות אנו מתמרנים את מערכות בקרת הגדילה של הפרגיות ומביאים אותן לנקודת ההטלה בזמן שאנו קובעים. שיטה זו משמשת לגידול הודונים, פרגיות לפטם ופרגיות למטילות. בלולים של אגרוטופ משתמשים במסננים, שהם המתקדמים ביותר בשוק כיום. התכנון החכם שלנו מאפשר מעבר אויר מעולה וניקיון פשוט של הפילטרים, בנוסף להתמודדות טובה יותר עם תנאי מזג אויר שונים. כל זה מוביל לתוצאות גידוליות וכלכליות טובות יותר.

מיקוד עסקי

יש לנו ניסיון רב בשילוב כל האלמנטים של הפרויקט הדרושים ליצירת תנאי גידול אופטימלים ותוצאות כלכליות טובות. עשינו זאת בלמעלה מ 40 מדינות. נשמח לשתף גם אותך.

חושך מוחלט

אגרוטופ שמה דגש רב על בחירת החומרים הנכונים ועל הפרטים הקטנים. אנו משתמשים בחומרי איטום שחורים המותאמים ללולי חושך כדי לקיים בהם חושך מוחלט. בנוסף, אנו משתמשים במברשות ושאר עזרי איטום בדלתות, שערים ואיטום המעטפת.

מסנני אור

הפילטרים האנכיים המעוקלים של אגרוטופ הם יעילים, קלים לניקוי, ומורכבים במסדרונות חושך שמאפשרים תחזוקה ללא השפעה על החושך בלול וללא פגיעה בתוצאותיך הגידוליות.

מיקרו אקלים

הלולים המודרנים של אגרוטופ בנויים ליצור סביבת מיקרו-אקלים אופטימלית ומדויקת בתנאי מזג אויר שונים ואף קיצוניים, כל זאת בזמן שהם שומרים על חושך מוחלט בלול.

אודות לולי חושך

מספר דוגמאות

צור קשר

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם, אנחנו תמיד שמחים לסייע בכל שאלה.