מבני תעשיה

אגרוטופ ידועה כחברה איכותית, אמינה ומנוסה שמקימה מבני תעשיה שונים לחברות המובילות במשק הישראלי.

חטיבת הבניה של אגרוטופ מתמחה בהקמת מפעלי תעשיה, בתי אריזה וקירור, מחסנים, מרכזים מסחריים למסחר ותצוגה, מרכזי לוגיסטיקה ושילוח, מוסכים מרכזיים, בנייני משרדים ועוד. בחטיבה פועלת מחלקה הנדסית בראשות קונסטרוקטור בכיר ועתיר ניסיון, אשר לה יכולות תכנון פרויקטים, ייעוץ, תיאום ושיתוף פעולה עם מתכנני היזם בפרויקטים המתוכננים על ידי חברות אחרות. אגרוטופ ידועה כחברה איכותית, אמינה ומנוסה שמקימה מבני תעשיה שונים לחברות המובילות במשק הישראלי, כולל, תנובה, פליינג קארגו, קבוצת שטראוס, סודהסטרים, אוויס, אגד נכסים ועוד.

פתרונות מותאמים אישית

המומחים והשותפים העסקיים של אגרוטופ עובדים בשיתוף פעולה צמוד עם הצוות של היזם כדי לספק תוצאות התואמות את שאיפותיהם. ניתן להתחיל את העבודה המשותפת שלנו כבר משלב התכנון או רק בשלב הבניה.

יכולות וגמישות

חטיבת הבנייה ערוכה לביצוע כלל המלאכות הנדרשות לפרויקט, החל מעבודות העפר, הבינוי, מערכות חשמל מים וכיבוי אש, וכלה בעבודות גמר באגפי משרדים ועבודות פיתוח. עם זאת, לפי רצון היזם, אנו ערוכים לביצוע עבודות בינוי בלבד, תוך שיתוף פעולה עם מנהלי פרוייקט וקבלנים ממונים מטעמו.

פרויקט מפתח

אגרוטופ מסוגלת לממש פרויקטים תוך שימוש בהסכמים מגוונים. ברוב הפרויקטים אנו מתפקדים כקבלן ראשי לפרויקט מפתח. בפרויקטים אלו אנו מקבלים אחריות לכל מרכיבי עבודות הבניה – מעבודות עפר ראשוניות ועד למסירת מבנה מוכן לפעולה.

ניסיון

הצוות של אגרוטופ כולל מחלקות הנדסה, ביצוע, רכש ולוגיסטיקה העובדים יחד שנים רבות בהוצאה לפועל של פרויקטים. נשמח לדבר אתך על הפרויקט שלך!

הקמת מבני תעשיה

מספר דוגמאות

צור קשר

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם, אנחנו תמיד שמחים לסייע בכל שאלה.