ניטור מרחוק

ניטור מרחוק ע"י אגרוטופ הינו שירות חדשני המאפשר ללקוחותינו לקבל מומחה שיבחן את תפעול הפרויקט שלהם בזמן אמת.

אגרוטופ מציעה שירות פוסט-בניה לניטור מרחוק של פעילות הפרויקט. ניטור זה מאפשר לך לקבל תוצאות משופרות כבר מההתחלה. על ידי מתן הרשאה לאגרוטופ להתחבר לבקרים, אנו יכולים לנטר את תוצאות הגידול באופן רציף ובכך לפתור בעיות שעולות או להציע כיוונונים שישפרו את התוצאות. שירות זה ושירות העברת-ידע אפשריים בכל תחומי הפרויקטים שלנו. הצוות באגרוטופ כולל מהנדסים, טכנולוגים לחקלאות בעלי חיים, וטרינרים, תזונאים, מומחים לרבייה, מומחים לגידול עופות והודים, אגרונומים, כלכלנים, מומחי מס ,מימון ועוד – כולם ממוקדים בהצלחת הפרויקט שלך!

מיקוד עסקי

יש לנו ניסיון רב בשילוב כל האלמנטים של הפרויקט הדרושים ליצירת תנאי גידול אופטימלים ותוצאות כלכליות טובות. עשינו זאת בלמעלה מ 40 מדינות. נשמח לשתף גם אותך.

פיקוח על תחילת השלב התפעולי

שירות ניטור מרחוק לתחילת השלב התפעולי של הפרויקט שלך מאפשר לך לקבל תוצאות טובות מהר יותר ולקצר את תקופת החזר השקעה של הפרויקט.

יחס ניצולת מזון

יחס ניצולת המזון הוא קריטי לפרויקט שלך. בפרויקטים שביצענו הגענו גם ליחס ניצולת מזון טוב יותר מהמצוין בחוברת המטפח. תן לנו להראות לך כיצד עשינו זאת.

ממוקדים בהצלחה שלך

אגרוטופ ממוקדת בהצלחת הפרויקט שלך! אנו מציעים מומחים מטעמנו לביקורי ניטור תקופתיים בפרויקט או פיקוח וניטור מרחוק. בנוסף אנו מציעים העברת ידע רחבה, הדרכת הצוות בשטח, סמינרים ודרכים נוספות להכשיר את הצוות שלך.

אודות שירותי הניטור מרחוק

מספר דוגמאות

צור קשר

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם, אנחנו תמיד שמחים לסייע בכל שאלה.