לולי מטילות

התאמת לול המטילות שלך למגמות השוק החדשות בעולם הינה גורם חשוב בהמשך ההצלחה שלך.

גידול תרנגולות לצורך הביצים שלהן הינה אחת מצורות החקלאות העתיקות בעולם. ביצה הינה מקור מעולה, טבעי ובריא לחלבון ומוצר חשוב לתזונת האדם. כיום מטילות גדלות במספר מערכים: כלובים, מושבה מועשרת, לולי חופש , לולי אסף , ולולי מעוף. המגמה כיום היא לכיוון של רווחת העופות ולכן פחות לולי כלובים. לאגרוטופ ניסיון רב עם כל סוגי המערכים ושיטות הגידול, בשילוב עם מערכות אוטומטיות וחצי אוטומטיות המייעלות את הגידול : מערכות בקרת אקלים, טיפול בביצים, ייבוש והסעת לשלשת ועוד. הפתרונות של אגרוטופ מתאימים לכל גדלי הפרויקטים, מאינטגרציות ענק ועד ללול נייד יחיד. אגרוטופ משלבת ידע נרחב בביולוגיית העוף, תכנון הנדסי חכם וטכנולוגיה חדישה כדי ליצור את הפתרון הנכון בשבילך.

שימוש חכם בשטח

לולי המטילות של אגרוטופ מסוגלים לספק סביבת גידול אופטימלית ל12 קומות של מושבות מועשרות. מערך זה מאפשר לגדל 250,000 עופות בשטח של 2000 מ"ר. לולים אלו עומדים בתקנות המחמירות של האיחוד האירופי לרווחת בעלי חיים.

מיקוד עסקי

יש לנו ניסיון רב בשילוב כל האלמנטים של הפרויקט הדרושים ליצירת תנאי גידול אופטימלים ותוצאות כלכליות טובות. למשל, ניתן לשלוט על כמות וגודל הביצים בלול שלך. נשמח להראות לך כיצד.

ביצים נקיות יותר

תכנון חכם של סביבת הגידול מפנה את הביצים מחוץ לאזור ההטלה ומקצר את זמן החשיפה שלה ללשלשת ולכלוך. בנוסף, תכנון נכון של מערכת האוורור ובקרת הטמפרטורה חשוב ביותר לביצים נקיות יותר.

הגדלת מסת הביצה

אגרוטופ הצליחה להגדיל את מסת הביצים של מטילה משוכנת בעד קילוגרם שלם בלולי המטילות שבנתה והפעילה. הדבר נעשה דרך שילוב של יצירת תנאים אופטימלים לעופות, משטר האכלה נכון וטכנולוגיה להפחתת ביצים שבורות.

אודות הפתרונות שלנו למטילות

Some examples

Contact Us

We are happy to answer any question you may have. Please leave your contact details and inquiry below

 LinkedIn  YouTube
EN   עב

Copyright © 2017 Agrotop LTD. All rights reserved